Velké vánoční slevy na Google Play Store! Hurá nakupovat!

google play

Vánoce jsou svátky klidu a míru, ale zároveň jsou i ve znamení nákupů na Google Play. V tomto období je totiž krásné, že mnoho kvalitních aplikací a her je ve slevě.  Ani v letošním roce tomu není jinak. V této krátké zprávičce vás nebudu informovat o tom, které aplikace či hry jsou ve slevě, protože těch je vážně moc. Místo toho se vás pokusím přimět, aby jste šli pořádně prozkoumat Google Play Store, protože je velice možné, že vaše oblíbená aplikace či hra je nyní v nabídce za vynikající slevu. Někdy sleva může být nepatrná (např. 20procentní), zatímco u jiné aplikace výrazná (třeba 90procentní). Takové slevy se opravdu už nemusí opakovat a vy byste později mohli litovat, že jste nenakoupili software za příznivé ceny.

Já osobně takové slevové akce zbožnuji, protože i ty nejdražší titulky bývají za pár kaček a človek velice ušetří. Pokud máte s Androidem již nějáké zkušeností, možná jste zjistili, že kupovat na Android drahé aplikace a hry leckdy nemá smysl, protože dříve či později se dají pořídit za symbolickou cenu.

Neváhejte a jděte nakupovat! Veselé Vánoce :-)

Je možné, že máte již rozdávání dárků za sebou a dostali jste nové Android zařízení, tak i vy neváhejte, vytvořte si účet na Googlu, zaregistrujte svojí platební kartu a hurá nakupovat. Ne, reklamu opravdu nedělám, myslím to s vámi dobře a později mi budete vděční :-)

https://play.google.com/store

Jaromír Tykal
O Autorovi - Jaromír Tykal

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)