Velikonoční dárek: Exkluzivní slevy pro čtenáře Svět Androida

velikonoce mp sleva velikonocni darek

Společně s obchodem Mobil Pohotovost jsme si připravili velikonoční dárek. A to exkluzivní slevy na zajímavé produkty, které můžete využít například už o Velikonocích. Slevy začínají již dnes!

Číst Svět Android se vyplatí :)

Někteří z vás si určitě ještě pamatují podobnou akci, kterou jsme s obchodem Mobil Pohotovost uspořádali v prosinci minulého roku. Jelikož měla hodně velký úspěch, rozhodli jsme se ji zopakovat nyní, pár dní před Velikonocemi. Jde o exkluzivní velikonoční dárek na celkem tři produkty, které můžete zakoupit v e-shopu mp.cz.

velikonocni darek svet androida akce sleva

Chytré hodinky Samsung Gear Sport

Nejatraktivnějším produktem ve velikonoční slevě jsou chytré hodinky Samsung Gear Sport. Pokud například budete chodit s pomlázkou od jednoho domu k druhému, můžete si na konci dne zjistit, kolik jste vlastně kroků nachodili. Ale to je pouze začátek, jde o chytré hodinky plné mnoha zajímavých funkcí. Více si můžete přečíst v naší recenzi Gear Sport. U hodinek se sleva vyšplhala na 2 tisíce Kč oproti doporučené maloobchodní ceně (DMOC). Čtenáři tak zaplatí za hodinky 5 990 Kč, sleva navíc platí pro obě barvy.

Samsung Gear Sport
Klasická cena 7 990 Kč / cena pro čtenáře Svět Androida – 5 990 Kč

Slevový kód pro akční cenu: velikonoce01 (platí pro prvních 30 kusů)

[aps_product_sz id=”449390″]

Powerbanka s kapacitou 10 050 mAh

Nahrávání a fotografování ždímá baterii telefonu neskutečným způsobem. Abyste měli vždy připravený telefon s dostatkem baterie, hodí se powerbanka. Jednu takovou zde máme, je od společnosti Caliber. Může se pochlubit kapacitou 10 050 mAh a hlavně podporou rychlého nabíjení Quick Charge 3.0. Normální cena za tuto Powerbanku je 799 Kč, pro čtenáře Svět Androida je však 390 Kč.

Powerbanka s kapacitou 10 050 mAh
Klasická cena 799 Kč / cena pro čtenáře Svět Androida – 390 Kč

Slevový kód pro akční cenu: velikonoce02 (platí pro prvních 100 kusů)

[aps_product_sz id=”488763″]

Paměťová karta Samsung 256GB

Velikonoce je čas, kdy vzniká velké množství fotografií a videí, s tím jak dnešní telefony podporují nahrávání videí ve 4K, roste i potřebná paměť pro jejich uložení. MicroSD karta Samsung s kapacitou 256 GB by však mohla stačit. Původní cena za tuto MicroSD kartu je 4 499 Kč, tento týden se snížila na 3 290 Kč a čtenáři Svět Androida za ni zaplatí 2 990 Kč.

MicroSD karta Samsung s kapacitou 256 GB
Klasická cena 4 499 Kč / cena pro čtenáře Svět Androida – 2 990 Kč

Slevový kód pro akční cenu: velikonoce03 (platí pro prvních 20 kusů)

[aps_product_sz id=”488760″]

Jak slevu získat?

Pro získání slevy není potřeba dělat nic složitého. Jedině, co potřebujete, je zadat slevový kód (najdete jej u každého produktu) a potvrdit jej. Exkluzivní sleva se pak automaticky aktivuje. Akce platí pouze na e-shopu www.mp.cz a není časově omezená. Probíhá do vyprodání limitovaného počtu kusů.

Rychlé shrnutí akce:

  • Akce platí pouze na e-shopu www.mp.cz
  • Zákazník zadá v košíku kód a poté mu bude odečtena sleva

Využijete tento velikonoční dárek? Jak se vám líbí nabízené produkty?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (3)