Vánoční seriál: Vybírejte dárky se Světem Androida

Android-Christmas01

Vánoční shon, nakupování dárků na poslední chvíli a nakonec se ukáže, že obdarovaný nemusí mít zrovna radost. Pokud vaši blízcí touží po nějaké elektronické hračce, můžete tentokrát nakupovat podle Světa Androida. My vám poradíme s výběrem chytrých hraček s Androidem a zároveň říkáme: Stop falešným sobům!

Před vánočními svátky jsou média plná všelijakých zaručených rad, jak a kde pořídit ten nejlepší dárek. Všichni se předhánějí v radách, jak ušetřit a zároveň vhodně nakoupit. Většina dárkových katalogů v časopisech je navíc klasickou placenou inzercí, která s upřímnou pomocí nemá mnoho společného. My jsme se letos rozhodli na vlnu vánočních témat také nastoupit. A nemějte nám to prosím za zlé. Nabídka chytrých hraček je opravdu obrovská a ne každý se v takovém množství výrobků vyzná a orientuje. Mnoho z vás o letošních svátcích své blízké obdaruje chytrým telefonem, tabletem, či naopak o Vánocích využije svůj přístroj ke hraní i odpočinku. Svět Androida není falešným sobem, rozhodli jsme se svého rádce pojmout trochu jinak. I my vám samozřejmě poradíme, jak se rozhodovat při výběru a volbě chytrého telefonu a tabletu, ale budou to rady jen a jen od nás pro vás. Jediným faktorem bude naše osobní zkušenost a znalosti redaktorů. Dárky s Androidem budou letos opravdu pod hodně stromečky a byla by škoda takový seriál nepřipravit. Protože nás navíc čte mnoho těch, kteří nejsou ryzími fanoušky, ale jen běžnými uživateli, berte tedy náš seriál hlavně jako pomocnou ruku, která vám ukáže správný směr při vybírání nejlepšího přístroje. Rozhodující je pro nás kvalita a samozřejmě i cenová dostupnost. V seriálu, který pro vás tento týden spouštíme, tak najdete nejen exkluzivní a kvalitní přístroje, ale i ty levné a cenově sympatické, které však udělají svému uživateli úplně stejnou službu. Tablety a chytré telefony samozřejmě patří k těm dražším dárkům. Když už se tedy rozhodnete svému blízkému pořídit takovou věc, která by měla nejen těšit, ale také dobře sloužit, stojí za to se soustředit na více ukazatelů, ne jen na vzhled výrobku.

 

Poradíme, pomůžeme

Naše anti-sobí texty odhalí nabídku trhu, která je opravdu bohatá. Najdete zde výrobky určené pro každého. A když říkáme pro každého, tak tím myslíme opravdu každého, kdo má prsty stvořené pro rejdění po dotykovém displeji. Předvánoční seriál bude mít několik dílů a každý si najde přesně to, co potřebuje. Hned v tom prvním vám proto podáme pomocnou ruku s výběrem vhodného tabletu. Jan Dolejš se pak podívá na možnosti, jaké skýtá trh s chytrými telefony a Karel Kilián vám dokáže, že i za málo peněz lze pořídit hodně muziky. Jeho rádce přinese mix levných přístrojů na úrovni, s nimiž určitě pod stromečkem nezklamete. A protože Vánoce nejsou jen o dárcích, Honza Slovák přispěchal s naprosto úžasným názvem pro svůj díl: Jak přežít Vánoce s Androidem. Představí ty nejlepší a nejzajímavější aplikace a programy, které probudí váš přístroj k vánočnímu životu i pohodě. Závěrečný článek pak připraví silná dvojice v podobě Jirky Pernici a Davida Zmudy. Pravidelní čtenáři už tuší, že vánoční cyklus uzavřeme hrami. Chlapci vám ukáží přehlídku herních hitů, které můžete nahrát do svých Android dotykáčů pro své milé, nebo je prostě hrát sami, třeba na nějaké vypečené vánoční návštěvě.
Karel Drda

Karel Drda
O Autorovi - Karel Drda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (9)