Vánoční rádce: tipy na tapety s Vánoční tématikou

vanocni radce vanoce v telefonu titul

Chcete si dopřát trochu Vánoční atmosféry i ve vašem telefonu? V dalším díle našeho seriálu Vánoční rádce vám poradíme jak na to. Připravili jsme pro vás výběr klasických i živých tapet s Vánoční tématikou.

Tapety

Všechny tapety v plném rozlišení zabalené do jednoho archivu můžete stáhnout ZDE

Živé tapety

Výběr živých tapet s Vánoční tématikou je na Google Play skutečně velký. Vybrali jsme pro vás 3, které nás zaujaly nejvíce.

Winter Live Wallpaper

V podstatě se jedná o vcelku klasickou živou tapetu, kde statickou fotku na pozadí doplňuje sněžení a další efekty. Podobných tapet je na Google Play hned několik, tato si však své místo v dnešním článku vysloužila širokými možnostmi nastavení. Velmi se nám líbí, že jako pozadí nemusíme nutně použít jednu z 18 přichystaných tapet, ale můžeme si zvolit i tapetu vlastní (například z našeho Vánočního výběru :) ). Vedle toho nám aplikace umožňuje zvolit si jaké objekty a efekty chceme na tapetě zobrazovat či změnit nastavení těchto objektů a efektů – například zvolit texturu a její průhlednost u efektu zamrzlého okna či velikost a množství sněhových vloček.

Winter live wallpaper for Android phones and tablets

Winter live wallpaper for Android phones and tablets

[appbox googleplay com.blackbirdwallpapers.winter]

Christmas Tree

Co do možností nastavení podstatně méně rozsáhlá, nicméně stále velmi pěkná živá tapeta se třpytícím se stromem. Zvolit lze pouze typy pohyblivých objektů na tapetě – hvězdy, bubliny a stíny.

[appbox googleplay com.lwpproduction.christmastree]

Christmas 3D Live Wallpaper

Na závěr zde máme druhou živou tapetu, jíž dominuje Vánoční strom tvořený světélky. V tomto případě si však v nastavení můžeme pohrát, vedle poletujících objektů, s barvou stromu a pozadí či zvolit jeden ze 4 stylů Vánočního stromu. Ten se na tapetě otáčí buď samovolně, nebo v reakci na přechody mezi obrazovkami. Pokud se Vánoc nemůžete dočkat a odpočítáváte každý den co do nich zbývá, můžete si nastavit, aby se vám toto odpočítávání zobrazilo také vedle stromu.

[appbox googleplay com.androidwasabi.livewallpaper.christmas]

Odkazy na předchozí díly seriálu Vánoční Rádce

Jak se vám námi vybrané tapety líbí? Chybí zde vaše oblíbená? Podělte se s námi o vaše názory v diskuzi!

Zdroje: Phandroid.com, 1wallpaperhd.com, HDwallpapersinn.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

tapety_ico

Čtenáři doporučují: 19x živé tapety

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
17 min. uložit na později
tapety

Čtenáři doporučují: 13 živých tapet

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
12 min. uložit na později

Komentáře (9)