Vánoce s Vodafone: 100 GB dat na měsíc a HBO GO zdarma

vodafone vánoční nadílka

Kdo by neměl rád malá překvapení, zvláště v období Vánoc. Zákazníci Vodafone si budou moci počínaje 15. listopadem dopřát slušnou nadílku – 100 GB internetu zdarma, HBO GO a další lákavé nabídky se skrývají v aplikaci Můj Vodafone, kde budou až do ledna čekat na rozbalení.

Vodafone dárky si budete užívat celou zimu

Vodafone se rozhodl potěšit zákazníky slušnou porcí internetu a dalších služeb. Na své si přijdou jak lidé upřednostňující tarif, tak věční dobíječi předplacených karet. Nabídka se týká stávajících i nových zákazníků a je exkluzivní pro aplikaci Můj Vodafone, která je zdarma dostupná v Google Play a rozbalení dárečků je otázkou několika sekund. Minulý rok nadělil Vodafone uživatelům neomezený internet – rekordmani stáhli až 1 TB dat.

můj vodafone android

Nabídka pro zákazníky s tarifem:

  • 100 GB na měsíc zdarma od data aktivace – od 15. 11. 2015 do 15. 1. 2016 včetně si každý zákazník s tarifem může aktivovat balíček ke stávajícímu datovému tarifu a získat 100 GB dat. Balíček je platný 31 dní od aktivace.
  • HBO GO na 2 měsíce jako dárek – od data aktivace a po registraci, do které Vodafone zákazníka přesměruje z aplikace Můj Vodafone, může každý televizní fanoušek začít využívat HBO GO, ať už v aplikaci, počítači, TV anebo tabletu.
  • Vodafone roaming na den třikrát měsíčně zdarma po dobu 3 měsíců od data aktivace – pokud dojde k aktivaci například 15. 1. 2016, bude moci zákazník roaming Evropa/svět využívat až do poloviny dubna, maximálně však devětkrát.

Nabídka pro zákazníky s předplacenou kartou:

  • 100 GB zdarma v období od 15.11.2015 do 15.1.2016 – získá v aplikaci Můj Vodafone každý zákazník, který využívá předplacený datový balíček ke kartě.
  • HBO GO na 2 měsíce jako dárek – od data aktivace až po registraci, do které Vodafone zákazníka přesměruje z aplikace Můj Vodafone, může každý televizní fanoušek začít využívat HBO GO, ať už v aplikaci, počítači, TV anebo tabletu.
  • Sleva 50 % na balíček Komplet v síti s obnovováním po měsíci na půl roku od data aktivace – tato sleva je platná 6 měsíců za předpokladu, že si zákazník balíček podrží aktivní po celou dobu 6 měsíců; tedy balíček se nezruší např. z důvodu nízkého kreditu apod. Slevu bude možné aktivovat po celé vánoční období, tedy od 15. 11. 2015 do 15. 1. 2016.

[appbox googleplay com.zentity.vodafone]

Zdroj: TZ Vodafone.

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (28)