Vánoce u O2 jsou tento rok ve znamení slev

O2 vanoce

Již druhý operátor odhalil svou vánoční nadílku. Vánoce u O2 budou hlavně ve znamení slev, a to na telefony a třeba i Xbox One. Dále se zrychlí internetové připojení a představil se také nový balíček u O2 Spolu. Pojďme se na vánoční bonus podívat blíže.

Vánoce u O2: Slevy na zařízení a bonus k balíčku O2 Spolu

Operátor O2 se zaměřuje na slevy pro zařízení. Podle průzkumu, který si společnost nechala objednat, se v polovině domácností plánují kupovat dárky z oblasti elektroniky. Proto se rozhodli pro tento rok zvolit slevy pro telefony, ale nově také pro herní konzoli Xbox One S. Ta jde použít i jako náhrada set-top-boxu pro sledování O2 TV.

O2_Vanoce_2017

Slevy platí pro nové i stávající zákazníky, kteří si pořídí mobilní tarif anebo internet na doma. Ostatní paušální zákazníci získají bonus 1000 Kč. Seznam zařízení, na které se stahuje sleva, najdete na obrázku výše. Vánoční nabídku na nový telefon nebo Xbox One S mohou využít i zákazníci předplacených karet. Ti získají slevu 500 korun jako odměnu za dobití. Pro předplacenkáře O2 připravilo také prosincovou datovou nadílku v podobě 5 GB mobilních dat zdarma ke každému dobití.

O2 Spolu s bonusem

Od listopadu přidá O2 do své nabídky také novou variantu skupinového balíčku O2 Spolu. Ten je určen pro dvoučlenné rodiny a páry, kdy se třetí mobilní tarif nahrazuje internetem na doma. Za 1 999 Kč jsou k dispozici dva neomezené tarify, každý má k dispozici 3 GB dat, dále digitální televize O2 TV a internet na doma. Balíček jde navyšovat o více dat, rychlejší internet nebo více programů. Při pořízení získá bonus 16 tisíc korun.

O2_Spolu vanoce 2017

“Pokud si například rodina, která doposud využívala tarif FREE 1,5 MB, FREE 200 MB, předplacenou kartu a O2 TV nyní služby převede do O2 Spolu, získá díky bonus 7 tisíc korun třeba herní konzoli Xbox One S za 495 korun,” vysvětlila Silvia Cieslarová, ředitelka mobilního segmentu v O2.

Další bonus je pro zákazníky internetu na doma. Těm se od listopadu do konce roku zrychlí internet na nejvyšší dostupnou rychlost na jejich přípojce, tedy až 100 Mbit/s. A to bez navýšení ceny.

Co říkáte na Vánoce u O2?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)