Užitečná funkce přichází do Chrome: Podržením tlačítka zpět se zobrazí historie

historie chrome uzitecna funkce

Google neustále vylepšuje svůj hlavní prohlížeč Google Chrome. Do verze 70 chystá zajímavou novinku, a to rychlé zobrazení historie. Nová užitečná funkce už je dostupná ve verzi Chrome Canary, brzy by se měla objevit v dev, beta verzi a následně i stabilní verzi prohlížeče.

Rychlý přístup do historie prohlížeče Chrome

Pokud používáte Google Chrome na telefonu, tak přístup do historie není zrovna rychlý a potřebujete udělat hned několik kroků. V PC verzi přitom stačí jen kliknout a podržet myš na tlačítku zpět a rychle se vám zobrazí historie. Od verze Google Chrome v70 bude konečně tato funkce dostupná i v mobilním prohlížeči.

Prozatím je nová funkce dostupná v Google Canary, což je verze prohlížeče, která není tak stabilní, výměnou za to se ale v ní s předstihem ukazují nové funkce. Pokud tuto verzi používáte a máte ji aktualizovanou, můžete si novou funkci zapnout přes Chrome Flags. Stačí vložit do prohlížeče chrome://flags a v seznamu vyhledat položku#long-press-back-for-history. Po aktivaci a restartu prohlížeče již bude dostupná.

[appbox googleplay com.chrome.canary]

Je to podle vás užitečná funkce, nebo historii prohlížeče nevyužíváte?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (8)