Užijte si filmy naplno s aplikací MX Video Player

 

Máte rádi filmy a seriály? Vyzkoušeli jste hodně programů na jejich přehrávání, ale nemůžete se rozhodnout, jaký budete nakonec používat? A vyzkoušeli jste už MX Video Player? Jestli ne, je nejvyšší čas.

Úvod

Po samotné instalaci a spuštění aplikace na nás čeká jednoduché, ale velmi účelné a přehledné prostředí, díky kterému budete mít vždycky přehled o tom, jaký multimediální obsah máte v telefonu nahraný. A nejen to, také se ihned dozvíte, jestli jste už tenhle díl seriálu viděli a jaký film ještě čeká na to, až si ho pustíte. Navíc je zde zobrazeno, zda jsou k filmu či seriálu přiloženy titulky a v jakém formátu. V neposlední řadě je zde uvedena i délka samotného filmu.

Přehrávání videa

MX Video player podporuje mnoho formátů videa. Z těch nejrozšířenějších zmíním .avi, .mkv, .mp4, .mpeg, .3gp, .divx, .xvid atd. Titulky jsou podporovány ve formátech .sub, .srt, .mkv, .txt. Je jich samozřejmě víc, ale ve většině případů budete pravděpodobně používat tyto. Příjemně vás překvapí, jak snadno se MX Video Player ovládá. Když přejedete prstem nahoru a dolů na pravé straně displeje, tak si automaticky zvýšíte/snížíte hlasitost. Na levé straně stejným způsobem ovládáte jas displeje. A pohybem prstu doprava nebo doleva můžete přehrávaný obsah přetáčet. Velikost obrazu si můžete přizpůsobit díky předdefinovaným velikostem (stretch, crop, fit screen), ale MX Video Player podporuje i multi-touch.

Nastavení titulků je také na vysoké úrovni. Lze je synchronizovat, nastavit typ, velikost a barvu písma, umístění ve videu, stínování apod.

Další možnosti nastavení není nutné v tuto chvíli vyjmenovávat, na některé z nich se podívejte na screenu a zbytek si určitě vyzkoušíte sami přímo v aplikaci.

 

Závěrem

Snadné ovládání. Přehledné prostředí. Žádné zbytečné funkce, které byste stejně nevyužili. Podpora mnoha formátů videa. To je MX Video Player. Zkuste ho a už nebudete chtít nic jiného. Stáhnout si můžete buď free verzi s reklamou nebo placenou aplikaci, která reklamy samozřejmě neobsahuje.

 

MX Video Player
MX Technologies
Verze 1.4 (5. 11. 2011)
Velikost 4,5 MB
2.1+

Zdarma

MX Video Player Pro
MX Technologies
Verze 1.4a (5. 11. 2011)
Velikost 4,5 MB
2.1+

97,65 Kč

 

František Kučera
O Autorovi - František Kučera

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (38)