Více než polovina lidí za velkou louží nestahuje aplikace

51% lidí v USA nestahuje aplikace.

Podle společnosti pro měření a analýzu médií, comScore, celých 51% uživatelů chytrých telefonů za měsíc nestáhne ani jedinou mobilní aplikaci. 51% lidí v USA nestahuje aplikace, dalších 13% pouze jednu měsíčně.

Většina lidí v USA nestahuje aplikace, za měsíc ani jednu

Americká společnost comScore přišla se zajímavým zjištěním. Celých 51% uživatelů mobilních zařízení měsíčně nestáhne vůbec nic. Přitom právě až 57% času uživatelé během práce s digitálním zařízením stráví používáním aplikací.

Číslo je pouze průměrem celkového času. Mladší lidé využívají mobilní aplikace delší dobu. Průzkumy ukazují, že mladí lidé mezi 18-24 lety stráví používáním aplikací zhruba 3,2 hodiny denně, zatímco pro seniory je to pouze záležitost okamžiku. Z řad mladých uživatelů ale ani nevybočují lidé mezi 35 – 44 lety, kteří používají aplikace v průměru 2,3 hodin denně.

usa-nestahuje-aplikace-mobil-pruzkum

Nicméně i přesto většina z nich nevyzkouší za měsíc ani jednu novou aplikaci. 13% pak stáhne v průměru jednu měsíčně, dalších 11% stáhne dvě a pouhé 4% jich měsíčně stáhne 4. Dalším zajímavým číslem je například i to, že celých 66% uživatelů stahuje pouze bezplatné aplikace.

Kolik aplikací průměrně měsíčně stáhnete vy?

Zdroj: techcrunch.com

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (13)