Update HD Widgets: Barevnější, pohodlnější

widget01

Vzhledem k tomu, že se na nás valí vlna nových zařízení s čerstvým Androidem 4.2 Jelly Bean a současná zařízení dle nálady výrobce dostávají aktualizaci, rozhodli se vývojáři HD Widgets připravit pořádný update, který by rovnou využil i jednu z novinek Androidu 4.2. Jedná se o tzv. Daydream režim, díky kterému si na zamykací obrazovku budete moci umístit až pět widgetů z celkových patnácti.

hd_widgets3_feature

Bez pohodlného ovládání by to samozřejmě nebylo ono, na což ale vývojáři mysleli. Proto se mezi jednotlivými moduly můžete přesouvat jednoduchým pohybem prstu. První (neboli Primární) widget jsou většinou hodiny, další jsou potom nazývány side widgets, čili vedlejší či postranní a slouží pro rychlý přehled, ať už se jedná třeba o počasí či přepínače pro zapnutí či vypnutí bezdrátových sítí vašeho telefonu nebo tabletu.

widget01

HD Widgets patří k programům sloužícím pro kompletní předělání grafického motivu vašeho androidího zařízení. Doslova hodiny se můžete bavit nastavováním všech možných a nemožných parametrů, abyste si vytvořili skutečně unikátní a osobní prostředí. A když vás po pár dnech omrzí, můžete vyzkoušet další a další kombinace. Jako alternativu můžeme navrhnout Beautiful Widgets.

HD Widgety
cloud.tv
Verze 3.8.2 (2. 2. 2013)
Velikost 20 MB
2.2+


37,99 Kč

 

Zdroj: AndroidGuys

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

android42

S jakými novinkami přichází Android 4.2?

Články Karel Kilián Karel Kilián
4 min. uložit na později
samsung-galaxy-s-iii_ikona-300×196

Které Samsungy dostanou Android 4.2?

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
2 min. uložit na později

Komentáře (5)