Unikly první snímky Huawei myTouch

mytouch

Úniky snímků připravovaných zařízení jsou osvědčeným způsobem, jak vzbudit zájem a očekávání médií i zákazníků. Většinou se nedá rozlišit, zda za informacemi a fotografiemi stojí lstiví zaměstnanci, nebo jestli jde o pečlivě naplánovaný marketing. Ať tak či onak, nová zařízení jistě zajímají nejen nás, redaktory, ale i čtenáře a potenciální zákazníky.

Huawei myTouch, zdroj: TmoNews

Huawei myTouch, zdroj: TmoNews

Dalším z řady prozrazených (nebo „prozrazených“?) je telefon myTouch od společnosti Huawei. myTouch je v USA značkou, pod kterou tamní T-mobile prodával a prodává již několikátý telefon – sérii začal s HTC myTouch 3G, spolupráce pak pokračovala s LG. Nyní tedy pod tímtéž označením bude prodáván telefon od Huawei.

Huawei myTouch, zdroj: TmoNews

Huawei myTouch, zdroj: TmoNews

Řadu přístrojů myTouch se přitom bude dále rozšiřovat – růžový-šedý operátor míní pod tímto brandem nabízet jak ryze dotekový telefon, tak zařízení s výsuvnou QWERTY klávesnicí. V podstatě ale půjde o stejné telefony, jen cílené na jiné zákazíky. Huawei sice míří na špičku segmentu chytrých telefonů a začal produkovat docela působivé kousky, ale podle dosud známých informací nebude řada myTouch zaměřená na high-endový trh, nýbrž půjde o zařízení, jež zaujme především cenou.

Huawei myTouch, zdroj: TmoNews

Huawei myTouch, zdroj: TmoNews

Při pohledu na snímky, které získal server TmoNews, to zatím vypadá na displej s úhlopříčkou 3,7 až 4,0 palců. Předpokládá se, že rozlišení by mělo být 800 x 480 bodů, což je při této velikosti poměrně dobré, ale rozhodně ne ohromující. Jedna z fotografií také ukazuje další možné zklamání – operačním systémem bude Android 2.3.6 Gingerbread. Nezbývá, než doufat, že se Huawei myTouch časem dočká i ICS.

Huawei myTouch, zdroj: TmoNews

Huawei myTouch, zdroj: TmoNews

Zdroje: TmoNews, AndroidSPIN a Android Central.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)