Uniklé výsledky z benchmarku HTC One X+ – poráží i Galaxy S III

android-HTC-logo

HTC letos v únoru představilo svou novou vlajkovou loď, čtyřjádrové monstrum s názvem One X, které se na malou chvíli vyhouplo do čela všech mobilních přístrojů. Konkurence však nikdy nespí, a tak po One X následovaly další modely s čtyřjádrovými procesory, čímž se One X posunulo poněkud do pozadí a například Galaxy S III od společnosti Samsung se těší daleko větší úspěšnosti. S tím se však tchajwanský výrobce nehodlá smířit a na internetu se objevuje stále více a více informací o chystaném modelu One X+. Nyní se na fóru Android Central objevily snímky obrazovky z testovacího programu Antutu, kde One X+ poráží veškerou konkurenci včetně zmiňovaného přístroje Samsung Galaxy S III. Je potřeba mít na paměti, že neověřené výsledky z jednoho benchmarku nemusí nic vypovídat o celkovém výkonu.

A co se zatím o chystaném modelu ví? One X+ by měl disponovat čtyřjádrovým procesorem Tegra 3 na 1,7 GHz, displejem s rozlišením 1280 x 720 bodů, 1 GB RAM paměti, 32GB interním úložištěm a Androidem 4.1 Jelly Bean.

zdroj: forums.androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (8)