Uniklá fotografie ze Samsung Galaxy S III

image

Vydání nástupce nejúspěšnějšího androidího telefonu Galaxy S II od společnosti Samsung se neúprosně blíží a v poslední době o tomto telefonu s označením Galaxy S III slýcháváme stále častěji. Na veřejnost se dostal (omylem ;-)) uniklý snímek, z jehož informací EXIF vyplývá, že byl focen přístrojem s označením GT- I9300. To by mělo patřit nové vlajkové lodi s lidovějším označením Galaxy S III.

Tuto informaci oficiálně nejspíše nikdy nikdo nepotvrdí, proto můžeme jen tipovat, zda-li se jedná o skutečnou fotku z tohoto přístroje. Zajímavé také je, že fotka byla pořízena s rozlišením 3264 × 2448, čemuž odpovídá 8,1 MPx. To se však neshoduje se spekulacemi, že by Galaxy S III měl dostat 12MPx fotoaparát.

EDIT: Na internetu se objevila další uniklá fotografie, tentokrát by se mohlo skutečně jednat o podobu Galaxy S III. Děkujeme uživateli “Tomas” za upozornění.

Co myslíte?

zdroj: androidandme.comandroidandme.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)