Unikl render ZTE Grand X Pro

zte_grand_x_pro_ico

Vypadá to, že Nubia nebude jediným špičkovým zařízením, kterým ZTE obohatí své portfolio v následujícím roce. Na Twitteru evleaks se totiž objevil render údajného ZTE Grand X Pro, o kterém zatím nejsou známy žádné další informace.

ZTE Grand X Pro ZTE Grand X Pro

Na obrázku lze vidět velmi tenký rámeček kolem displeje a atraktivní design. “Pro” v názvu zařízení naznačuje, že by se mělo jednat o vylepšenou verzi ZTE Grand X LTE, jež byl oznámen 19. června, má dvoujádrový procesor Qualcomm MSM8960 na 1,5 GHz a 8Mpx fotoaparát.

Server Android Soul také nabízí domněnku, že by se mohlo jednat o vylepšený model IN, postavený na platformě Intel. Můžeme jen odhadovat velikost obrazovky, ale soudě dle ostatních proporcí by mohla být kolem 4,5 palce, možná i větší.

Není příliš pravděpodobné, že by se novinka objevila už na předvánočním trhu. Její uvedení bychom čekali spíše na počátku roku 2013 – buď na CESu, nebo MWC.

Samozřejmě je nutné, jako v případě každého neoficiálního úniku, počítat i s variantou, že jde o podvrh. Účet @evleaks ale už v minulosti několikrát přišel s informacemi, které se později potvrdily jako pravdivé, proto je považován za relativně důvěryhodný zdroj.

Zdroje: Android Soul, PocketNow a Android Central.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)