Hledáte unikátní launcher? Linux CLI by mohl být to pravé

unikatni launcher linux

Už podle názvu je jasné, že se můžou radovat fanoušci Linuxu. Tento nový unikátní launcher totiž úplně změní domovskou obrazovku smartphonu. Připomínat bude příkazový řádek právě systému Linux.

Unikátní launcher nabídne příkazový řádek

Tento nový Linux CLI Launcher rozhodně není pro všechny. A to už tím, že všechno musí být prováděno přes příkazy. Chcete odinstalovat aplikaci? Musíte napsat „uninstall (aplikace)“. Chcete poslat SMS? Opět musíte napsat příkaz, a to „sms (kontakt) (text). A takhle bychom mohli pokračovat, příkazů je opravdu hodně.

Nabízí se ale otázka, proč měnit jednoduchý, intuitivní a uživatelský přívětivý launcher? Existují dva důvody, tím prvním je procvičení příkazů, což ale opět není nic pro normálního uživatele. Zajímavější je druhý důvod, a to použít launcher jako další bezpečnostní vrstvu. Jen málo lidí by dokázalo rychle zjistit, jak a co dělat na telefonu s aktivovaným launcherem.

Linux CLI Launcher můžete stahovat zdarma z Google Play. My se v redakci velmi rádi vrátíme ke klasickým launcherům.

[appbox googleplay ohi.andre.consolelauncher]

Dokáže si představit ovládání telefonu jen pomocí příkazového řádku?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)