Ubisoft vydal návykovou mobilní hru Hungry Dragon

hungry dragon ubisoft hra android ios

Jedny z nejlepších her historie mají většinou společné to, že mají jednoduchou hratelnost. Stačí si vzpomenout na Double Dragon, kde stačí jedno tlačítko, nebo mnohem známější Super Mario Bros., který byl původně založen na tom, že instalatér skáče. Na podobné jednoduché hratelnosti staví i nová hra od Ubisoftu. Nazývá se Hungry Dragon a úkol hry je jasný. V roli draka musíte sníst a zničit vše, co se objeví na obrazovce. Zní to hodně jednoduše, nicméně je to hodně návykové. Ukazuje to i průměrné hodnocení na Google Play. V době psaní této zprávy má 4,6.

V Hungry Dragon je jednoduchý úkol – ničit vše, co vám přijde do cesty

Jedná se o takovou zajímavou variaci na nekonečné runner hry jako třeba Chameleon Run. V Hungry Dragons se ale nebudete vyhýbat překážkám, ale naopak je musíte zničit. Ve hře se objevuje i velké množství úprav, které si postupně odemykáte. Díky nim si můžete zvýšit sílu útoků.

Hungry Dragon | EN | Google Play App Preview

Hungry Dragon | EN | Google Play App Preview

K dispozici jsou také noví draci na koupi, kteří mají speciální schopnosti, stejně jako různé oblečky a zbroje.  V neposlední řadě se dají také získat mazlíčci, které následně posadíte na záda draka a následně vám pomáhají v boji. Hungry Dragon se dá zdarma stahovat z Google Play, obsahuje dodatečné nákupy za reálné peníze.

Hungry Dragon
Hungry Dragon

Vyzkoušeli jste Hungry Dragon? Jak se vám hra líbí?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Slovo-Mistr

Slovo Mistr: další návyková hra se slovy

Recenze Karel Kilián Karel Kilián
3 min. uložit na později

Komentáře (1)