TouchWiz pro Android 6.0: Bude skutečně vypadat takto?

samsung galaxy s6 edge touchwiz

Společnost Samsung stejně jako řada jejích konkurentů intenzivně pracuje na aktualizaci svých telefonů na Android 6.0 Marshmallow. Ruku v ruce s novou verzí operačního systému však často jde také nová, nebo alespoň upravená verze grafické nadstavby, která nad daným systémem běží. V případě Samsungovské nadstavby TouchWiz pro Android 6.0 Marshmallow jsme se pak dočkali čerstvě uniklých snímků, které odhalují některé změny oproti předešlé verzi.

samsung touchwiz pro android 6.0

Společnost Samsung dříve čelila poměrně silné vlně kritiky směřované právě na její grafickou nadstavbu TouchWiz. Na základě této kritiky se pak rozhodla s představením své aktuální vlajkové lodě Galaxy S6 (Edge/Edge+) přijít s razantně předělaným TouchWizem. Už jen proto tedy nemůžeme u nové verze Androidu očekávat kompletně předělanou nadstavbu výrobce, ale spíše jen decentní změny. To ostatně potvrzují i uniklé screenshoty, které si můžete prohlédnout níže.

Na snímcích vidíte vždy současnou podobu TouchWizu (vlevo) a jak by mohla vypadat aktualizovaná nadstavba (vpravo). Jak můžete vidět, změny jsou skutečně spíše kosmetické a zahrnují především úpravu barevného schéma a ikonek. Upozorňuje však, že se nejedná o oficiální obrázky a ve finále může TouchWiz pro Android 6.0 vypadat jinak. V minulosti se ale podobné úniky již potvrdily.

Líbila by se vám takováto podoba nadstavby TouchWiz pro Android 6.0 Marshmallow?

 

Zdroj: PhoneArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)