TN.cz – (bulvární) zprávy do vašeho telefonu a tabletu

tn.cz

TV Nova si dala trochu načas, ale i ona už představila svou vlastní mobilní aplikaci pro zpravodajský a zábavný obsah na platformě Android (na iOS už je aplikace k dispozici delší dobu). Pokud vám vedle zpráv a videí veřejnoprávní ČT (ČT24, ČT4, iVysílání) chybělo i trochu toho komerčního bulváru, nyní máte možnost výbavu svého telefonu nebo tabletu doplnit.

   

Obsah pochází primárně z webového portálu TN.cz, vedle textových zpráv jsou k dispozici i videa včetně hlavního zpravodajství (Televizní noviny). Proti konkurenčním zprávičkovým aplikacím (ČT24, Novinky.cz, Aktuálně.cz apod.) jsou v TN.cz implementovány i uživatelské komentáře, takže nic nebrání tomu využít volný čas smysluplnými konstruktivními diskuzemi ;). Uživatelská aktivita je podpořena i funkcí “Tipy od vás”, kde můžete sami poslat zajímavou fotku, video nebo zprávu.

   

Design aplikace neurazí (byť třeba na eleganci aplikace Novinky.cz nemá), potřeba je ale pochválit funkčnost. Byť se jedná o první verzi, vše funguje jak má, včetně přehrávání videa (toto je trvalý problém např. u veřejnoprávního iVysílání na některých Wi-Fi. V poslední aktualizaci se už sice alespoň vypisuje hláška, že se nepodařilo otevřít potřebný port, ale to je tak vše. “Konkurenční” ČT24 přitom už na stejné konfiguraci od posledních verzí funguje).

TN.cz - na tabletu je bohužel použit stejný mobilní vzhled

TN.cz
CME: Central European Media Enterprises
Verze 1.0 (25. 1. 2012)
Velikost 880 kB
2.2+


Zdarma

Zdroj: TN.cz

Roman Nepšinský
O Autorovi - Roman Nepšinský

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)