Tmavý vzhled pro YouTube je konečně i na Androidu.

tmavy vzhled android youtube

Tmavý vzhled pro Android aplikaci YouTube se konečně začíná rozšiřovat. A to několik měsíců po oficiálním oznámení této novinky. Tmavý vzhled pro YouTube už je dlouhé měsíce dostupný na iOS i ve webové verzi. Android verze z nějakého důvodu nabrala zpoždění. Od včerejšího dne ale začalo rozšiřování mezi Android uživatele.

Tmavý vzhled pro YouTube vychází téměř půl roku po oznámení

Tmavý vzhled pro YouTube byla dlouho žádaná funkce, oficiálního oznámení jsme se dočkali v březnu tohoto roku. A zatímco ostatní platformy už aktualizaci s tmavým vzhledem dostaly, u Androidu byl klid. Aktualizace s novým barevným režimem se uvolňuje na straně serveru, takže se nedá žádným způsobem urychlit. Musíte počkat až se na vás dostane.

Nemusíte se bát, že byste nepoznali, že již nový vzhled máte. Jakmile vás Google vybere, tak se automaticky aplikuje a při dalším spuštění už budete mít tmavou verzi YouTube. Samozřejmě, pokud se vám tento režim nelíbí a preferujete spíše klasickou bílou verzi, tak si můžete v nastavení vybrat, který barevný režim vám více vyhovuje. Samotný design jednotlivých prvků YouTube se nemění. Všechny tlačítka najdete na svém místě.

[appbox googleplay com.google.android.youtube]

Jak se vám líbí tmavý vzhled u YouTube? Přejdete na něj, nebo si necháte klasickou bílou verzi?

Zdroj: androidcommunity.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)