5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #165: Xiaomi podložka pod myš, nabíječka a další

xiaomi podlozka pod mys-tipy z ciny

Jsme v polovině teplého týdne a my již tradičně začínáme středeční den dalším dílem seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Co třeba Xiaomi podložka pod myš, šikovná nabíječka, nebo třeba batoh?

1) Xiaomi podložka pod myš

Čínská společnost, která toho vyrábí opravdu mnoho, se objevuje téměř v každém díle našeho seriálu. A není to náhoda. Xiaomi totiž vyrábí spoustu zajímavých produktů a příslušenství, které s mobilními telefony a obecně moderními technologiemi souvisí. Dnes je to například Xiaomi podložka pod myš, která na jednu stranu zaujme faktem, že je od Xiaomi (což ocení hlavně fanoušci), ale zaujme i svým provedením. Tato Xiaomi podložka pro myš je totiž zhotovena ze dřeva a tvoří tak stylový doplněk k vašemu PC. Další zajímavé produkty ve slevě najdete na naší stránce s Gearbest slevami.

xiaomi podlozka pod mys-cinske obchody

Cena: 426 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 5 tipů)

2) Nabíječka s displejem

Potřebujete nabíjet více zařízení najednou, ale už dochází místa v zásuvce? Řešením je nabíječka, která disponuje více než jedním výstupem. Náš další tip představuje nabíječku, která nabídne hned 3 USB výstupy s proudem až 2,4 A. K tomu je navíc vybavena displejem, který ukáže aktuální napětí a proud. Cena je velice příznivá.

nabijecka s displejem-nakupy v cine

Cena: 183 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jan Pavelka (celkově 2 tipy)

3) Bezdrátová nabíječka

I třetí tip se bude točit okolo nabíjení a potěší hlavně ty, kteří mají telefon s podporou bezdrátového nabíjení. Jedná se totiž o bezdrátovou rychlonabíječku s výkonem 10 W. Díky provedení ji můžete mít položenou klidně i na pracovním stole a telefon sem pravidelně odkládat. Automaticky dojde k dobíjení telefonu, což se dnes jistě hodí.

bezdratova nabijecka-cinske obchody

Cena: 399 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jan Pavelka (celkově 2 tipy)

4) Držák telefonu na stůl

Většina z nás tráví spoustu času za pracovním stolem a telefon patří mnohdy k naší práci – je potřeba jej mít na očích. K tomu může výborně posloužit tento netradiční držák, který obsahuje držák telefonu ve spodní části, kam lze telefon opřít, ale i magnetickou část. Díky její výšce je telefon nebo tablet lépe po ruce. Držák tak může posloužit klidně i pro dvě zařízení zároveň.

drzak telefonu-cinsky eshop

Cena: 227 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 5 tipů)

5) Batoh na notebook a další

Poohlížíte se po batohu, do kterého byste vměstnali notebook a další důležité věci pro každodenní činnosti (do práce či do školy)? To přesně představuje poslední tip dnešního dílu. Tento batoh je navíc vybaven i otvory pro nabíjecí kabel nebo sluchátka, abyste mohli používat naplno mobilní telefon i na cestách.

batoh na notebook-levne nakupy

Cena: 520 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 5 tipů)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=“43″ title=“true“ description=“true“]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 170. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)