5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #166: Zámek na otisk prstu, svítící kabel a další

zamek na otisk prstu-tipy z ciny

Už jste někdy narazili na zámek na otisk prstu, odpuzovač komárů od Xiaomi nebo třeba svítící USB-C kabel? Přesně tito a další tipy vás dnes čekají v dalším díle seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů.

1) Zámek na otisk prstu

Se snímačem otisků prstů se dnes setkáme téměř v každém telefonu, protože se jedná o velice pohodlný a relativně bezpečný způsob uzamykání telefonu. Tento senzor samozřejmě není žádnou novinkou a najdeme jej i v jiných odvětvích. Co třeba zkusit přímo visací zámek na otisk prstu? Ten lze použít k zabezpečení vlastního majetku, ať už se jedná o skříňku v práci, ve škole nebo třeba někde ve sportovní hale. Zámek na otisk prstu vypadá jako standardní visací zámek, ale místo zadávání číselné kombinace nebo klíče stačí prostě jen přiložit prst.

zámek na otisk prstu

Cena: 571 Kč (TomTop)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 3 tipy)

2) Svítící USB-C kabel

Nabíjecí či datové kabely jsou i přes vývoj bezdrátových technologií stále nejrychlejším a nejspolehlivějším způsobem, jak mobilní telefony nabíjet či přenášet data do PC. Co si ale obyčejný kabel trochu obohatit? Tento 120cm USB-C kabel začne zářit v momentě, kdy se začne telefon nabíjet. Postupem času dokáže měnit svou intenzitu a v momentě, kdy je telefon plně nabit, přestane svítit úplně. Další zajímavé produkty ve slevě najdete na naší stránce s Gearbest slevami.

Svítící USB-C kabel

Cena: 78 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 7 tipů)

3) Šikovný a levný batoh

V minulém díle jsme si představili levný batoh, který poslouží pro každodenní nošení notebooku a dalších důležitých věcí. Jeden z našich čtenářů přidává tip na další batoh Tigernu T-B3221, který je podle jeho slov velice odolný a je s ním spokojený již více než rok. Nechybí samozřejmě kapsa pro notebook nebo vývod pro USB kabel či sluchátka.

tigernu T-B3221-levne nakupy

Cena: 995 Kč (GearBest)

– zaslal kutead

4) USB-C kabel s přísvitem

Máme tu tip na další kabel v dnešním seriálu. I tentokrát se jedná o svítící kabel, ale s jiným řešením. V tomto případě je osvětlena část s konektorem, což usnadní zapojování kabelu za tmy. Díky tomu si nemusíte škrábat spodní část telefonu ve snaze „trefit se do díry“. Tento kabel je standardně s délkou 100 cm a přinášíme vám tip na USB-C konektor. Na internetu lze ale zakoupit i jiné délky či MicroUSB konektor.

Baseus USB-C kabel-cinsky eshop

Cena: 78 Kč (GearBest)

5) Odpuzovač komárů od Xiaomi

Dnešní seriál zakončíme spíše vtipnějším produktem, který pochází z dílny čínské společnosti Xiaomi. Je jím odpuzovač komárů, který se ale v současné době může opravdu hodit. Ten dokáže na jedno nabití vydržet až 25 dní provozu. V balení jsou pak dvě náplně.

xiaomi odpuzovac komaru

Cena: 534 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 7 tipů)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=“43″ title=“true“ description=“true“]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 170. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)