Asistent Google už je i v přenosném reproduktoru TicHome Mini

tichome mini reproduktor

Nedávno jsme mohli vidět chytrý reproduktor Google Home Mini, což je zmenšená a levnější verze klasického Home reproduktoru, a i když je mnohem menší, tak se stále nehodí na přenášení, protože nemá baterii. Pak je tu ale TicHome Mini, který tenhle problém řeší, a to i s dalšími zajímavými funkcemi.

Reproduktor TicHome Mini má Asistenta, baterie a je i voděodolný

Chytré reproduktory Google Home jsou určeny k tomu, aby byly doma, časté přemísťování není moc ideální. Pokud byste chtěli mít přenosný chytrý reproduktor, řešením může být novinka od TicHome. Jejich nový reproduktor je totiž přenosný, podporuje Asistenta Google, má vestavěnou baterii o kapacitě 2 600 mAh a navíc je také voděodolný, splňuje certifikaci IPX6.

TicHome Mini: SMART SPEAKER. MEET WIRELESS FREEDOM.

TicHome Mini: SMART SPEAKER. MEET WIRELESS FREEDOM.

Na jedno nabití vydrží reproduktor 6 hodin v pohotovostním režimu, při častém využívání asistenta anebo přehrávání hudby, jde výdrž dolů. Na reproduktoru jsou tlačítka pro ovládání hlasitosti, rychlé vypnutí mikrofonu a také pro aktivaci Asistenta. Reproduktor TicHome Mini podporuje Blueetoth a NFC.

Jeho cena začíná na částce 101 eur, což je dvakrát více než třeba Google Home Mini anebo Amazon Echo Dot. Bude stát v přepočtu zhruba 2 600 Kč. Nyní se dá předobjednat například v Německu, přímo na stránkách výrobce.

Našli byste využití pro přenosný chytrý reproduktor TicHome Mini?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)