Telefony Xiaomi dostupné v ČR i s autorizovaným servisem [aktualizováno]

Xiaomi-Logo

Čínská společnost Xiaomi vyrábí špičkové telefony za velice přívětivé ceny. Doposud bylo pro zájemce jedinou možností objednání z Číny, nebo přes neoficiální dovozce. Líbí se vám telefony této společnosti, ale bojíte se problémů s dopravou, zárukou a servisem? Tak se už teď můžete těšit na příští pondělí 18. 11. 2013, kdy v 11:00 otevře svoje brány nový český e-shop Xiaomimobile.cz. Jedná se o oficiální partnerský obchod společnosti Xiaomi. Na eshopu zatím běží pouze odpočítávání, které odkazuje na výše uvedené datum.

Xiaomi přichází do Čech

Pokud nevíte, jaké telefony Xiaomi vyrábí a jak velká je po nich ve světě sháňka, podívejte se na recenzi vlajkové lodi Xiaomi Mi3, první fotky ze smartphonu střední třídy Xiaomi Hongmi a na to, jak rychle v Číně telefony Xiaomi mizí z pultů v našich starších článcích.

Telefon Xiaomi Mi3 (Tegra 4) – dravec z dálného východu proti všem (recenze)

Jak fotí Xiaomi Hongmi? Levný Číňan vám vytře zrak

Čínský výrobce Xiaomi opět exceluje – za den prodal 380 000 telefonů

Aktualizováno:

Za webovými stránkami Xiaomimobile.cz stojí česká společnost LevneSmartphony.cz. V tiskové zprávě společnost uvádí, že se s Xiaomi domluvila na zastoupení čínského výrobce pro středoevropský trh. Nový web by, kromě prodeje omezeného množství v Čechách doposud nedostupných zařízení, měl nabídnout i bližší informace o samotném výrobci a jeho filosofii.

Na bližší informace si musíme počkat do oficiálního spuštění webu příští pondělí.

zdroj: tisková zpráva

Ondřej Mika
O Autorovi - Ondřej Mika

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (49)