Telefon Xiaomi Mi3 – levněji než kdykoliv jindy

xiaomi-mi3

Mobilních telefonů se systémem Android je na dnešním trhu opravdu mnoho. Jejich cena však stále roste, a tak lidé pomalu začínají preferovat čínské výrobce. Mezi jedny z nejznámějších patří zajisté společnost Xiaomi, která stojí za jedním z nejlepších čínských mobilních telefonů – Xiaomi Mi3.

xiaomi-mi3-2

Mobilní telefon Xiaomi Mi3 je znám především díky svojí nízké ceně, při zachování vysokého výpočetního výkonu. Nyní se zdá, že bychom se mohli dočkat dalšího zlevnění, již tak levného telefonu. To bylo oznámeno krátce poté, co se na veřejnost dostala informace o plánovaném rozšíření oficiálního prodeje do světa. Podle všeho bychom se na konci roku 2014 mohli dočkat prodeje zařízení Xiaomi v následujících zemích: Indie, Brazílie, Rusko, Indonésie, Malajsie, Filipíny, Thajsko, Turecko a Vietnam. Evropa v nadcházejících plánech bohužel zahrnuta není, v České republice se tak budeme muset spokojit s neoficiální distribucí.

Xiaomi Mi3

Nová cena Xiamomi Mi3:

  • Xiaomi Mi3 16GB – 327 USD 270 USD (5 346 Kč)
  • Xiaomi Mi3 64GB – 408 USD 320 USD (6 336 Kč)

Nutno podotknout, že v České republice se 16GB model v tuto chvíli prodává za 10 999 Kč (9 090 Kč bez DPH) a 64GB model za 12 899 Kč (10 660 Kč bez DPH). Ceny u nás a ve světě jsou tedy zcela jinde. Nezbývá než doufat, že se zlevnění dočkáme i v České republice.

Líbil by se vám telefon Xiaomi Mi3 za zahraniční ceny i v ČR?

Zdroj: GSM Arena.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (24)