Telefon Sony Xperia Z1 f: Zmenšená verze vlajkového modelu již brzy?

Sony-Xperia-Z1-big

Současný vlajkový model od společnosti Sony, Xperia Z1, se již umístil na českém trhu a putuje k prvním zákazníkům. Ještě před představením tohoto monstra jsme však mluvili o tom, že se chystá jeho menší bráška Z1 Mini, který by si měl skvělý hardware ponechat. A vypadá to, že se představení blíží. Na internetu se totiž objevil uniklý snímek z materiálů japonského operátora NTT Docomo, který prozradil, že se bude nový model jmenovat Xperia Z1 f.

Vypadá to, že Sony skvěle odhadlo přání zákazníků, kteří chtějí výkonný hardware, ale nepotřebují k tomu obrovský 5″ displej. Podle dosavadních informací se tak zdá, že se zmenšená verze pochlubí 4,3″ HD displejem, což je pro mnohé z nás trefa do černého.  Výkonný procesor Snapdragon 800, 2GB RAM paměť či 20,7MPx fotoaparát zůstávají nezměněny, což je rovněž skvělá zpráva. Sníží se logicky velikost baterie – 2300 mAh, velikost vnitřní paměti se ustálila na 16 GB. Konstrukce si samozřejmě ponechá svou odolnost proti vodě a prachu (IP58). Přístroj by měl být dostupný ve 4 barvách.

 Xperia-Z1-f-next-to-Xperia-Z1 Xperia-mini1-640x853

Sony oficiálně tento model zatím nepředstavilo, přičemž máme informace pouze o japonském trhu. Musíme tedy jen doufat, že se přístroj ukáže také u nás a že to bude již brzy.

Uvítali byste tento velmi výkonný přístroj se 4,3″ displejem na našem trhu?

[aps_product_sz image=”https://www.svetandroida.cz/wp-content/plugins/sz-catalog-extend/catalog-default.png” title=”Katalog Android zařízení” subtitle=”Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání…” desc=”Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.” button=”Zobrazit katalog”]

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)