Telefon s minimálními rámečky plánuje i Nokia

Telefon s minimálními rámečky

Podle informací to vypadá, že Nokia začala v tajnosti pracovat na své nové vlajkové lodi. Jednat by se mělo o telefon s minimálními rámečky, podobně tedy jako například Samsung S8.  Displej bude sahat od jednoho kraje k druhému.

Nokia telefon s minimálními rámečky

Nikdo dosud o nové „vlajkové lodi“ Nokie neslyšel nic konkrétního. Na twitterovém účtu společnosti se však objevilo krátké promo video, které jde vstříc veškerým spekulacím, a o to asi Nokii šlo. Smartphone sází na displej takřka bez rámečku.

Posledních pár let se zdálo, že finská společnost už nic nového nevymyslí a postupem času se úplně vytratí, to se ale mění díky společnosti HMD Global, která má na starost výrobu nových modelů. Společnost však zvedla hozenou rukavici a pochlapila se představením nových Nokia telefonů na barcelonském veletrhu MWC, kde představila modely 3, 5 a 6. Jeden z modelů, Nokia 3 už jsme i recenzovali, další přijdou již brzy.

V devíti sekundovém videu na Twitteru jsme mohli vidět náčrtek dosud neznámého modelu, jehož displej sahá ke krajům. Tento model bude pravděpodobně jako vlajková loď patřit k těm větším, tedy blížícím se šesti palcům. Více zatím bohužel nevíme. Krátké video zatím nic neznamená a může být pouze marketingovým trikem snažícím se udržet tuto značku v povědomí zákazníků.

Myslíte, že se telefonům Nokia podaří vrátit zašlá sláva?

Zdroj: frandroid.com

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)