Telefon Realme 2 pokračuje v zajímavém designu za málo peněz

realme 2 telefon design

Před čtvrt rokem jsme se dočkali odhalení nové společnosti Realme, kteří přinesli telefon Realme 1. Nyní se chystá představení pokračování Realme 2, které se opět zaměřuje na zajímavý design, za který uživatelé nezaplatí moc peněz.

Telefon Realme 2 dostane výřez, diamantová zadní strana ale zůstává

Tento telefon by se měl oficiálně představit v těchto dnech až týdnech. Nicméně samotní výrobci neuhlídali a na malou chvíli uveřejnili obrázek v plné kvalitě na svých stránkách. Nyní už byl smazán, nicméně lidem se jej podařilo stáhnout, takže se můžeme podívat na to, co Realme chystá. I když se může zdát, že jde o další neznámou čínskou značku, tak jde zde jeden velký rozdíl. Patří totiž pod BBK Electronics, který vlastní Oppo, Vivo, OnePlus. Mají tak obrovské zázemí.

telefon realme 1 predstaveni Realme 1 má hodně netradiční design. Druhý model v něm pokračuje

Z obrázku jde vidět, že druhý model má výřez v displeji a mnohem menší rámečky. Na zadní straně si také můžeme všimnout nového duálního fotoaparátu. První model měl pouze jeden hlavní fotoaparát. Poslední viditelnou novinkou je čtečka otisků prstů, která na prvním modelu chyběla. Už jen z těchto informací jde vidět, že novinek bude hodně.

Podle spekulací se o výkon bude starat Helio P60, displej má mít velikost 6,23 palce a FullHD+ rozlišení, duální fotoaparát má mít 16 a 2 MPx. Na další informace si však musíme počkat do oficiálního představení. Cena telefonu má být menší než 285 dolarů, přesná cena však v tuhle chvíli není známá.

Jak se vám líbí design Realme 2?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)