Telefon Nokia X se ukazuje: Výřez v displeji a zajímavé specifikace pro střední třídu

telefon nokia x fotografie

Vypadá to, že chystaný telefon Nokia X podobně jako iPhone X, obdrží také výřez v displeji. Výrobce HMD Global se tak přidá k dalším společnostem, které použijí vyříznutý displej. Zároveň je možné, že tento telefon u nás uvidíme jako Nokia 6X. Odpovídalo by to i specifikacím.

Telefon Nokia X nebude TOP telefon značky

Po restartu značky Nokia, používal výrobce telefonů HMD Global jednoduché číslování, kde čím vyšší číslo, tím vybavenější model. S modelem Nokia X to ale může skončit, protože i když má rozhodně zajímavé specifikace, tak do TOP vlajkového modelu má daleko.

Chystaná novinka má výřez v displeji a také duální fotoaparát na zadní straně s optikou Zeiss. Podle dřívějších spekulací bude mít mobil displej o velikosti 5,8 palce, FullHD+ rozlišením a poměrem stran 19:9. K dispozici by měly být verze se 4 a 6 GB paměti RAM. Stejně tak by měly existovat dvě verze u čipsetů, Nokia X má přijít se Snapdragonem 636, ale také s MediaTekem P60.

Jak se vám líbí nová Nokia X?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)