Levný telefon Moto G4 prošel testem odolnosti nečekaně dobře

telefon Moto G4

Rozbití telefonu je pro normálního uživatele vždy nepříjemná záležitost. Určitě to ale neplatí pro YouTubera se jménem JerryRigEverything, který se rozbíjením smartphonů živí. Tentokrát si vzal do parády oblíbený levný telefon Moto G4. Jak dopadl?

Telefon Moto G4 je odolný jako vlajkové modely

Nová verze Moto G5 je ještě daleko, nicméně Moto G4 patří k jedněm z nejoblíbenějších levných telefonů, proto o něj měli diváci YouTubera Jerryho velký zájem. Ten rozbití tohoto telefonu nyní dodal a zachytil ho samozřejmě na video.

Moto G4 Durability Test – BEND TEST – Scratch test BURN TEST

Moto G4 Durability Test - BEND TEST - Scratch test BURN TEST

Telefon Moto G4 je plastový telefon, takže může mít oproti vlajkovým modelům nevýhodu. Displej telefonu pokrývá ochranné sklo Gorilla Glass, takže v testu poškrábání na tom není displej o nic hůře, než jiné telefony. Mřížka reproduktoru není z kovu, takže si s ní ostrý nůž jednoduše poradil.

Zadní strana telefonu je pogumovaná a naštěstí se dá jednoduše koupit náhradní, takže poškrábání není tak vidět a případně se dá vyměnit. Test ohněm přežil telefon taky poměrně dobře. Na co se ale asi nejvíce čeká, je test ohnutí, kdy se hlavně oproti dražším telefonům může u Moto G4 šetřit na kvalitě provedení. I zde ale prošel bez problémů, telefon stále fungoval, jak můžete vidět na videu výše.

Co říkáte na výdrž telefonu Moto G4? Překvapila vás?

Zdroj: androidpolice.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)