Telefon Meizu MX4 vyzve Xiaomi – brutální výkon za nízkou cenu

Meizu-MX-4-Core-04

Oblíbená čínská společnost Xiaomi není na domácím trhu jediná, která dokáže představit velice výkonný a skvěle vybavený telefon s příznivou cenovkou. Konkurenční společnost Meizu totiž brzy představí model Meizu MX4, který bude přímo konkurovat novému přístroji od Xiaomi (nejspíše modelu Mi3S). Podle prvotních spekulací to vypadá, že Meizu MX4 přijde s 5,5″ displejem s rozlišením 2560 x 1536 pixelů, čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 805, 3GB RAM pamětí a 16MPx fotoaparátem. Obrovské rozlišení zajistí jemnost displeje 543 PPI, což je mimochodem o něco více než v případě představeného telefonu LG G3. Pro méně náročné uživatele by měl přijít Meizu MX4 také v levnější variantě, která se bude lišit pouze v displeji – ten bude “pouze” 5palcový, navíc s Full HD rozlišením. Cena této levnější verze se odhaduje na 321 dolarů (v přepočtu 6500 Kč), Meizu MX4 s 5,5″ displejem bude o něco dražší.

600x345xmeizu-mx4-leak.jpg.pagespeed.ic_.iWGiA2j5IJ

Informace zmiňují rovněž LTE konektivitu, která sužuje například současný vlajkový model Xiaomi Mi3. Oficiální datum představení není dosud známo, tak trochu se ovšem počítá se srpnem. Nepříjemným faktem zůstává, že na evropský trh se tento přístroj nejspíše opět oficiálně nedostane.

zdroje: phonearena.comandroidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)