Telefon Meizu MX4 přijde v září – nabídne 5,4″ displej s 2K rozlišením

Meizu-MX3-Citrus-Ukraine

Na čínském trhu sice dominuje společnost Xiaomi, musí se ale hodně ohánět. Důvodem je bezesporu společnost Meizu, která stojí za velmi oblíbenými telefony řady MX, které podobně jako Xiaomi přicházejí s prémiovou výbavou. Model Mi 4 od Xiaomi byl již představen a je tedy velmi logické, že Meizu chystá odpověď. Tou je model Meizu MX4, který přijde na trh v září, tedy s mírným zpožděním po Mi 4. Co přinese? Opět to nejlepší, co současný trh nabízí. Displej by měl disponovat úhlopříčkou 5,4″ s rozlišením 2560 x 1440 pixelů, Meizu MX4 bude poháněn osmijádrovým procesorem Exynos 5430, který bude doplněn 3GB RAM pamětí. Chybět by neměl ani kvalitní fotoaparát od Sony, který nabídne 20 MPx. Také design nabídne změny oproti předchozím modelům – Meizu MX4 po vzoru Mi4 nabídne kovový rámeček.

Meizu-MX4-predchudce-MX3 Předchůdce Meizu MX4 – model MX3

A cena? Ta zatím nebyla samozřejmě oficiálně stanovena, ale odhaduje se na 1999 čínských juanů, tedy v přepočtu něco přes 6 500 Kč. Cena v našich končinách bude o hodně vyšší, což dokazuje i současná cenovka modelu MX3, která se v českých obchodech drží okolo hranice 12 tisíc. Na oficiální distribuci Meizu MX4 v našich končinách můžeme rovnou zapomenout, nejspíše se ale v českých obchodech objeví díky překupníkům.

zdroj: gsminsider.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)