Chystaný telefon LG V40 má mít celkem 5 fotoaparátů

lg v40 spekulace

I když LG již v roce 2018 představilo telefony LG V30S ThinQ a LG V35 ThinQ, tak se ani v jednom případě nejednalo o opravdové nástupce. Šlo o mírně upravené modely LG V30. Chystá se i nástupce LG V40, o kterém jsme se nyní dozvěděli první informaci. A to například, že má mít 5 fotoaparátů.

LG V40 s pěti fotoaparáty, není to málo?

Huawei P20 Pro ukázal, že počet fotoaparátů má smysl a větší počet dokáže udělat rozdíl. Spekuluje se nad tím, že Samsung i Apple připravují telefony se třemi zadními fotoaparáty. LG V40 bude dalším z nich. Jenže k tomu má ještě přidat duální selfie fotoaparáty na přední straně. Dohromady tak má mít 5 fotoaparátů.

lg v40 spekulace 5 fotoaparatu Poslední vlajkový model LG G7 ThinQ

Spekuluje se i nad tím, že LG u přední selfie kamery využije 3D mapování obličeje pro bezpečnější odemykání pomocí skenu obličeje. Fotoaparáty na zadní straně budou v LG složení, tedy klasický fotoaparát, širokoúhlý fotoaparát a třetí je momentálně trochu zahalen. Prozatím jsme u telefonů mohli vidět maximálně čtyři fotoaparáty, LG by tak vyhrálo tento “podivný” žebříček o co největší počet fotoaparátů v telefonu.

Nemusí to samozřejmě znamenat, že i kvalita výsledných fotografií bude nejlepší. Google ukazuje s Pixel telefony, že k super fotografiím stačí i jeden fotoaparát na zadní a jeden na přední straně. Pokud jde o další specifikace LG V40, tak po designové stránce bude mít hodně blízko k LG G7, akorát by měl být mírně větší. O výkon se má starat Snapdragon 845, chybět nemá ani quad-DAC, speciální Asistent Google tlačítko nebo čtečka otisků prstů na zadní straně.

Myslíte si, že si LG polepší i v kvalitě snímků a vyšvihne se na špičku fotomobilů?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)