Víme, kolik bude stát telefon LG G6. Kdy se začne prodávat?

telefon LG G6

V posledních dnech je hlavní téma mobilního světa Samsung Galaxy S8, nicméně za rohem máme i telefon LG G6. Ten během následujících dní jde do prodeje.

Telefon LG G6 bude stát 19 990 Kč

LG G6 se v Koreji prodává déle než měsíc, do USA dorazil telefon před dvěma týdny a nyní se dočká i Evropa. Přesně ve 22 evropských státech startuje prodej za tři dny, a to 24. dubna. České zastoupení LG prozatím nepotvrdilo, jestli do tohoto seznamu patříme i my, na oficiálních stránkách LG obchodu je stále uveden začátek prodeje na začátku května. Nicméně například taková Alza.cz již má několik kusů skladem nyní, a to za cenu 20 490 Kč.

LG G6 02

Doporučená maloobchodní cena telefonu je 19 990 Kč, prodávat se bude ve třech barevných kombinacích. A to černé, bílé a Ice Platinum. My telefon v redakci očekáváme velmi brzy, těšit se můžete jak na recenzi, tak i na srovnání s ostatními vlajkovými modely.

Jak se těšíte na telefon LG G6?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (19)