Telefon LG G Flex představen v ČR. Cena je brutální

LG-G-Flex (4)

Na dnešní den uspořádala společnost LG  tiskovou konferenci v prostorách pražského Tančícího domu, aby českému trhu představila zahnutý telefon LG G Flex. My jsme samozřejmě u této významné události nechyběli a mohli jsme si telefon LG G Flex osahat. Jaký je a kolik za něj zaplatíme na českém trhu?

LG-G-Flex (3)

LG-G-Flex (1)

Pokud se na LG G Flex zaměříme z přední strany, nic zvláštního na nás nečeká. Po povalení na bok ovšem zjistíme, že zde něco nesedí – přístroj je znatelně prohnutý. Největší novinkou je bezesporu zakřivený displej, který je tenký pouhých 0,44 mm a místo skla je použit plastový substrát. Rozlišení displeje je možná menším zklamáním – 1280 x 720 pixelů není na 6 palcích zrovna moc. Kromě displeje bylo nutné samozřejmě změnit také tvar baterie, která je rovněž zakřivená.

 LG-G-Flex (2)

LG-G-Flex (4)

Velmi zajímavý je i zadní kryt, který se chlubí šikovnou vlastností – dokáže opravit škrábance. Jak na to? Zadní kryt stačí trochu zahřát a vady se zacelí. Není to šikovné? Součástí balení bude ale pro jistotu i ochranný kryt, která navíc prozradí po vzoru Samsungu aktuální stav telefonu.

LG-G-Flex (6) LG-G-Flex (5)

Telefon je určen především pro uživatele, kteří dychtí po obrovském displeji a nevadí jim utratit za telefon pěkný balík. Proč tak silná slova? Nový LG G Flex se na český trh dostal s cenovkou 19 990 Kč, což je opravdu hodně. Ještě dnes by měl být skladem v některých českých e-shopech. Má šanci uspět?

LG-G-Flex (7) LG-G-Flex (9)

Specifikace – telefon LG G Flex

  • displej: zakřivený 6″ P-OLED (Real RGB), rozlišení 1280 x 720 pixelů
  • procesor: čtyřjádrový Snapdragon 800, frekvence 2,26 GHz
  • paměť: 2 GB RAM, 32 GB vnitřní úložiště
  • fotoaparát: 13 MPx zadní, 2,1 MPx přední
  • baterie: 3500 mAh
  • OS: Android 4.2.2 Jelly Bean
  • rozměry: 160,5 x 81,6 x 7,9 až 8,7 mm
  • hmotnost: 177 g

[aps_product_sz image=”https://www.svetandroida.cz/wp-content/plugins/sz-catalog-extend/catalog-default.png” title=”Katalog Android zařízení” subtitle=”Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání…” desc=”Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.” button=”Zobrazit katalog”]

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (35)