Nougat aktualizace pro telefon Huawei P9 Lite byla odložena. Na jak dlouho?

telefon Huawei P9 Lite

Aktualizace na Android 7 Nougat měla původně vycházet pro telefon Huawei P9 Lite někdy v těchto dnech. Ale nestane se tomu tak. Huawei má s aktualizací blíže nespecifikovaný technický problém.

Android 7 Nougat přijde na telefon Huawei P9 Lite v Q2

Beta verze Nougatu pro Huawei P9 Lite již byla vydána, nicméně dojmy z aktualizace zatím nejsou příliš pozitivní. Vyskytuje se v ní několik chyb, které stále nejsou opraveny a ve finální oficiální verzi se nemůžou vyskytovat. Prozatím není jasné, jak dlouho to bude trvat, nicméně Q1 aktualizace již nestihne.

Je to určitě škoda, protože jinak má Huawei zvládnuté aktualizace na Android 7 Nougat velmi dobře. Telefony Huawei P10 a Mate 9 již měly Nougat rovnou z krabice. Aktualizace pak přišla na telefony Huawei P9, P9 Plus, Mate 8 a také na Huawei Nova.

Huawei P9 Lite patří mezi vůbec nejoblíbenější telefony na našem trhu. Podle údajů serveru Heureka.cz je dokonce momentálně na prvním místě, co se týče oblíbenosti telefonu. Takže moc nepotěší, že se problém týká zrovna nejoblíbenějšího modelu.

Čekáte netrpělivě na Android 7 Nougat? Nebo aktualizaci moc neřešíte?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)