Samsung začal připravovat Nougat pro telefon Galaxy S6

Telefon Galaxy S6 nougat

Zatímco Nougat aktualizace pro Galaxy S7 a S7 Edge je již v plném proudu a zanedlouho by měla vyjít. Pokud ale vlastníte telefon Galaxy S6 nebo S6 Edge, tak si ještě chvíli počkáte. Samsung nyní začal s vývojem nové aktualizace pro starší Galaxy telefony.

Telefon Galaxy S6 dostane aktualizaci později

Téměř jisté je to, že Nougat pro Galaxy S6 to nestihne tento rok. Přijde až příští rok, ale zase tak dlouho by to trvat nemělo, vzhledem k tomu, že vývojáři už budou mít zkušenosti z Galaxy S7. I tak je ale potřeba upravit spoustu věcí, než se aktualizace dostane mezi lidi. Nejprve přijde uzavřené testování, posléze beta test a až pak se aktualizace začíná pomalu uvolňovat pro uživatele.

Nougat pro Samsung telefony přinese mnoho nového. Stále se ale neví, jestli nové grafické rozhraní Grace přijde i na vlajkové lodě minulého roku. Samotné “nové” rozhraní jsme už rozebírali v samostatném článku.

[aps_product_sz id=”356094″]

[aps_product_sz id=”357498″]

Těšíte se na Nougat aktualizaci pro Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge?

Zdroj: sammobile.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)