Telefon Galaxy S5 přežil pád z 300 metrů. Během pádu nahrával video

telefon-galaxy-s5-prezil-pad-odolnost-samsung

Na internetu najdeme mnoho crash testů a testů odolnosti. Tentokrát je v hlavní roli telefon Galaxy S5. Nejednalo se o žádný test odolnosti, ale o čistou náhodu s dobrým koncem a zajímavým příběhem. Smartphone přežil pád z 300 metrů a v nahrávání dále pokračoval.

Telefon Galaxy S5 přežil dopad a natáčel dalších 10 minut

Blake Henderson z kokpitu svého letadla natáčel druhé prolétající letadlo, když v tom okamžiku se mu telefon Galaxy S5 vysmekl z rukou. Stalo se tak zhruba ve výšce 300 m. Telefon samozřejmě svou úlohu nepřerušil a nahrával video dále.

Smartphone natočil celý svůj pád a navíc bez větší újmy přežil. Telefon se během pádu dostal do rotace, tedy video není příliš ukázkové, nicméně po pádu zaznamenal ještě muže, co zastřihával živý plot, než ho nalezli další dva lidé, kteří už se o telefon postarali.

This ain’t my phone (Unedited)

This ain't my phone (Unedited)

Samsung Galaxy S5 už v minulosti obdržel pozitivní zpětnou vazbu díky odolnosti. Faktem však také zůstává, že podle videa nespadl telefon na trávu, ale jeho pád zbrzdil nějaký hustší keř. I tak se jedná přinejmenším o velmi zajímavé video vyprávějící příběh jednoho telefonu.

Máte podobný příběh s vlastním telefonem? Podělte se o něj v komentářích.

Zdroj: androidcommunity.com

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)