Tapety z chystaného Samsungu Galaxy S7 Edge ke stažení

galaxy_s7_edge_tapety

Zatímco letošní vlajkové lodě Samsungu – modely Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge – musí ještě necelé dva týdny počkat na svou premiéru, vy si můžete alespoň zčásti vyzkoušet kousek z jejich uživatelského prostředí. Proč? Protože co by to bylo za premiéru, kdyby jí nepředcházela řada šťavnatých úniků?!

Na diskuzním fóru serveru Sam Mobile totiž uživatel, vystupující pod přezdívkou J. K. Shine, vystavil ke stažení třináct tapet, jež údajně budou součástí základní “palubní výbavy” Samsungu Galaxy S7 Edge. Některé z obrázků jsme již mohli spatřit na dosud uniklých snímcích, ačkoli půjdeme-li do detailu, patrně nalezneme drobné odchylky. Vzhled sice odpovídá tapetám, na jaké jsme u Samsungu zvyklí, nicméně možná až příliš se podobá designu tapet, které známe z letošních modelů řady Galaxy S a Galaxy Note.

Až do příští neděle, kdy budou novinky oficiálně představeny, můžeme jen spekulovat, zda bylo těchto třináct obrázků vypreparováno z uniklého firmwaru, nebo jestli se jedná o napodobeninu, vytvořenou v grafickém programu. Tomu, že by se nemuselo jednat o originál, nasvědčuje podivný mix obrázků ve formátech JPG a PNG, jakož i jejich různá rozlišení (konkrétně 2560 x 2560 a 2240 x 2240 obrazových bodů).

Server Sam Mobile se však přiklání k variantě, že jde o tapety pocházející z oficiálního firmwaru. Tuto domněnku staví především na skutečnosti, že tapety byly navrženy tak, aby odpovídaly barevným variantám přístroje – tedy černé, bílé, stříbrné a zlaté.

Stáhněte si tapety ze Samsungu Galaxy S7 Edge

Tapety můžete stahovat buď po jednom z následující galerie, nebo všechny najednou v jednom souboru velkém 19 MB.

Zdroje: Android Authority, diskuzní fórum Sam Mobile, Sam Mobile, Droid Life.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)