Tapet: Nudíš se? Vytvoř si tapetu mávnutím prstu

tapet – aplikace tapety

Ne každý se rád dívá na tu samou tapetu pořád dokola. Najít tu správnou však nějakou chvíli trvá, a tak podobu svého displeje neměníte tak často, jak byste chtěli. Naštěstí jako vždy přispěchá na pomoc aplikace, tentokrát zaměřená na uživatele, kteří s libují v minimalismu.

Tapet – jednoduché tapety s možností kustomizace

Aplikace Tapet vám umožní přetváření wallpaperů v Material designu podle svého gusta. Sama namíchá různé vzory a náhodné barvy a vytvoří tak originální tapetu mnimalistického vzhledu. Vzezření nabízených obrázků se částečně odvíjí od vašich preferencí – po udělení palce nahoru se budou podobné vzorce opakovat, při udělení palce dolů se naopak omezí. Pro aplikování tapety stačí stisknout střední tlačítko a pro uložení obrázku, který se vám opravdu líbí, slouží tradiční ikonka diskety.

Celá aplikace se ovládá především swipováním. Pro novou tapetu stačí potáhnout prstem dolů, pro vrácení předešlé nahoru a pro kustomizaci daného obrázku do stran. Konkrétně tah doleva mění barvy a tahem doprava se pro změnu zanechá barevná kombinace a mění se pouze tvary. Aplikace je tak ideální pro přizpůsobení originálního wallpaperu vašim preferencím, a to doslova bez námahy a během několika sekund. Při prvním spuštění se dočkáte i jednoduchého tutoriálu, který celý princip jednoduše vysvětlí.

Nezvykle vysoké rozlišení

Vkusné tapety jsou vždy ozdobou telefonu, mnozí tvůrci aplikací specializující se právě na wallpapery ale zapomínají na to nejdůležitější – rozlišení. Tapet vygeneruje obrázek vždy v rozlišení specifického telefonu, což je schopnost hodná vyzdvihnutí. Tapeta tedy bude vždy v té nejlepší a nejvhodnější možné kvalitě. Defaultně se tapeta na displeji podle preferencí sama obměňuje – změnit intervaly nebo funkci zcela vypnout je možné v nastavení. V něm také naleznete spoustu dalších užitečných možností – například snížení kvality načítaných obrázků v aplikaci, což celé swipování a hledání tapety ještě urychlí.

Aplikace je zdarma, k dispozici je také placená verze. Ta bezplatná však nabízí všechny potřebné funkce a neobtěžuje reklamami, tudíž vás ke koupi nebude nic hnát.

[appbox googleplay com.sharpregion.tapet]

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)