Tapatalk 4: Oblíbený klient pro internetová fóra láká na betatest

unnamed (6)

Mnoho vlastníků smartphonů si už nedokáže procházení internetových diskuzních fór představit bez užitečné aplikace Tapatalk. Ta sdružuje více než 50 000 internetových diskuzních webů do uceleného vzhledu a zjednodušuje ovládání na dotykových displejích. Tapatalk nyní vstupuje do čtvrté verze a dává uživatelům možnost ochutnat, co se pod pokličkou vaří. Rozhodně toho není málo!

unnamed (2) unnamed (1) unnamed

V prvé řadě si většina všimne přepracovaného rozhraní, které nyní následuje trendy HOLO styl, kterým se Google snaží ucelit tvář androidích aplikací. Znamená to, že do aplikace přibylo například nové vysouvací menu v levé části obrazovky a celkově se vzhled blíží například “kartovému” vzhledu Google Now. Přibylo několik užitečných gest pro snažší listování jednotlivými stranami a změn doznalo i zasílání nových zpráv a odpovědí. Pro maximální komfort je tu nově i editor obrázků. A samozřejmě je tu hromada dalších drobností, které vám zpříjemní život a ušetří čas.

unnamed (5) unnamed (4) unnamed (3)

Dle vývojářů Quoord Systems Limited se pravděpodobně nakonec Tapatalk 4 sloučí s již existujícím Tapatalk HD, čtyřka v názvu zůstane. Pokud tedy hodně času trávíte pročítáním debatních webů na internetu prostřednictvím telefonu či tabletu a všimli jste se častého podpisu “Odesláno z… prostřednictvím Tapatalk” a chcete si tento způsob komunikace vyzkoušet, můžete stahovat zdarma z Google Play. Bohužel je program dostupný jen pro majitele Androidu 4.0 a vyššího.

Tapatalk 4 – Community Reader
Quoord Systems Limited
Verze 4.0.6 (26. 5. 2013)
Velikost 10 MB
4.0+


Zdarma

 


Zdroj: Google Play

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později
play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (4)