50 000 tabletů Xiaomi Mi Pad vyprodáno za necelé 4 minuty

Screen-Tablets-Xiaomi-Mi-Pad

Letos poprvé v historii zaútočila čínská společnost Xiaomi také na trh tabletů, když představila velmi zajímavé zařízení Xiaomi Mi Pad. Tento tablet opět nabídne to, co Xiaomi umí skvěle – výbornou hardwarovou výbavu, skvělý systém a nízkou cenu. To Xiaomi Mi Pad opět spojuje dokonale – nabídne totiž 7,9″ IPS displej s rozlišením 2014 x 1536 pixelů, čtyřjádrový procesor Nvidia Tegra K1, 2GB RAM paměť a 16/64GB interní úložiště s možností rozšíření o MicroSD kartu. To vše za cenu v přepočtu okolo 5000 Kč, respektive 5500 Kč za 64GB model. O tento tablet je obrovský zájem, což dokazuje i aktuální zpráva – 50 000 tabletů Xiaomi Mi Pad bylo vyprodáno za pouhé 3 minuty a 59 sekund. Skvělý výsledek, že?

xiaomi mi pad

Xiaomi Mi Pad se systémem MIUI

Kromě výborného hardwaru a zpracování se přístroje od Xiaomi pochlubí také systémem MIUI, který má – jako to bývá – dva rozdílné tábory uživatelů. Jedni MIUI milují, druhým připomíná systém iOS a do svého mobilního telefonu by si tento systém nikdy nedali. My musíme dát za pravdu tak trochu oběma táborům – MIUI do jisté míry připomíná iOS, na druhou stranu se jedná o velmi rychlé a promyšlené prostředí. V tabletu od Xiaomi je ovšem MIUI poprvé, a tak jsme sami zvědaví, jak se s tím čínský výrobce popral.

zdroj: en.miui.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)