Tablet s ICS za 2500 Kč? E FUN Next 7S

E-FUN_Nextbook-Next-7S_Side_LR

I když se v internetových médiích mluví nejvíce o High End tabletech za cenu přes 10 tisíc, spoustu nenáročných zákazníků zajímají spíše levnější modely. Společnost E FUN se u svého nového tabletu snaží jít s cenou opravdu nízko a nabídne tak model Next 7S za příjemných 130 dolarů (2500 Kč), navíc poběží na nejnovější verzi systému Android 4 Ice Cream Sandwich. Za tuto cenu samozřejmě není možné čekat zázraky, což potvrzují i skromné hardwarové specifikace. O běh systému se bude starat 1GHz jednojádrový procesor doplněný 4GB interním úložištěm. Sedmipalcový displej přístroje disponuje rozlišením 800 x 480 pixelů.

Velikost úložného prostoru je možné zvýšit díky slotu pro paměťové karty MicroSD, nechybí ani konektor MiniUSB 2.0. Trochu však zamrzí absence oficiálního Google Play store, který je nahrazen markety Barnes & Noble’s Nook shop a the GetJar.

Brali byste tablet za tak nízkou cenu?

zdroj: androidspin.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)