Svět Androida slaví 4. narozeniny. Děkujeme vám! (malá soutěž)

4 roky nahledovy obrazek

4 roky nahledovy obrazek

Jistě jste si několikrát řekli onu známou větu “ten čas ale letí”.
My v redakci jsme si toto oblíbené klišé připomněli nyní. Nebylo to náhodou. Redakční portál Svět Androida totiž v pátek 10. ledna slaví 4. narozeniny. Ano, je tomu čtyři roky, kdy jsme vám začali přinášet pravidelnou dávku novinek z prostředí nejrozšířenějšího mobilního systému současnosti. Za těch pár let se SvetAndroida.cz pořádně vyvinul a změnil vzhled. Jednoduše dospěl, začal se zajímat nejen o telefony, ale také o příslušenství a trendy vychytávky, které k sobě dokázal připoutat jako svou součást.

Android kids

 Jelikož vývoj nových technologií a aplikací spojených s Androidem nespí, snažíme se vám denně přiblížit co se kolem něj děje. Povedlo se nám postupně rozšířit tým o nové nadšence. Koníček se stal naší prací a věříme, že je to na našem přístupu znát.
U nás v redakci zastáváme pravidlo, že všechny ty inspirativní a nové věci chceme poznat více, než jen z popisu výrobců a jejich technických parametrů. Možná i proto investujeme nemalé peníze do nákupu trendy záležitostí, jako jsou například brýle Google Glass, letající Droni, robotické Sphero a různé chytré věcičky ke každodennímu použití doma i venku.
Aby to nebyla pouze naše vlastní zábava, pořádáme každoroční setkání fanoušků a uživatelů pod názvem Android RoadShow. Na té se společně s námi objevují výrobci, prodejci nebo jen partneři, kteří prezentují své novinky a trendy. Snažíme se při těchto příležitostech podělit o naši společnou radost.

bazar 3

Na sklonku roku jsme pro vás, jako malý vánoční dárek, připravili BAZAR mobilních telefonů, tabletů a příslušenství. Protože kde jinde prodávat a kupovat, než mezi lidmi, kteří tomu rozumí? Společně s tím jsme pro vás udělali prvních pár změn v zobrazení a funkčnosti webu.

Vizualizace komentářů, zobrazení úvodní stránky a jiné, na první pohled neviditelné, změny, to je jen oslí můstek k větším změnám a novinkám, které pro vás v roce 2014 připravujeme. Ale o těch někdy později. Čtyři úspěšné roky máme za sebou, před sebou mnoho novinek a překvapení pro tento rok.

Přesto, že bychom se rádi nechali hýčkat a obdarovávat dárečky, vyhrávat můžete vy!
Vyplňte krátký dotazník a tipněte si správnou odpověď na soutěžní otázku.

Vyhrát můžete jeden z dvaceti Premium účtů a pro prvních 5 nejpřesnějších tipů máme navíc připravené tričko Android RoadShow. Jste součástí toho, jakým směrem se ubíráme. Byli bychom rádi za váš názor :)

soutezit

vyhody-premium

Vaše názory přijímáme a výherce vyhodnotíme po uzavření dotazníku.
Ten je pro vás k dispozici do konce měsíce, tedy do 31. ledna.

soutezit

Chcete předat svůj názor redakci Svět Androida a vyhrát? Hlasujte zde!

SvetAndroida.cz slaví 4. narozeniny

SvetAndroida.cz slaví 4. narozeniny

Honza Dvořák
O Autorovi - Honza Dvořák

Jako vášnivý motorkář se každý rok proháním po evropských silnicích a objevuji nepoznané průsmyky v horských oblastech Alp a Dolomit, sem tam zamířím na otočku… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (33)