SuperTooth Disco 4: Bluetooth reproduktor s výdrží až 12 hodin

SuperTooth Disco 4

Francouzská společnost SuperTooth je předním světovým výrobcem v oblasti audio příslušenství. Nyní na trh uvádí nový reproduktor Disco 4, kde mohla využít své bohaté zkušenosti s důrazem na vysokou kvalitu a výkon za poměrně přijatelné ceny. SuperTooth Disco 4 je bezdrátový reproduktor s výkonem 8 W a systémem Bass Reflex pro optimální kvalitu zvuku. Přenos dat probíhá výhradně přes Bluetooth 4.0, reproduktor je se zařízením také možné spárovat pomocí technologie NFC. SupeTooth tvrdí, že po nabíjení přes USB, které trvá jen dvě hodiny, je reproduktor schopný hrát 3-12 hodin, v závislosti na úrovni hlasitosti.

SuperTooth Disco 4

Váha samotného reproduktoru je jen něco málo přes půl kilogramu. Bluetooth technologie nabídne rozsah 30 stop, tedy asi 10 metrů. Na těle reproduktoru nalezneme také popruh, díky kterému bude dobře přenosný.

SuperTooth zatím neoznámilo cenu reproduktoru, prodávat se ale začne během prvního čtvrtletí tohoto roku. Reproduktor bude samozřejmě k vidění na nadcházejícím veletrhu spotřební elektroniky CES 2014 v Las Vegas, kde bude podobného příslušenství určitě nepřeberné množství.

Používáte ke svému telefonu či tabletu nějaký bezdrátový reproduktor?

Zdroj: Android Central

Filip Valtr
O Autorovi - Filip Valtr

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

nastavení android

Jak nastavit službu Android Pay?

Zprávičky Jan Boháček Jan Boháček
4 min. uložit na později

Komentáře (3)