Stream.cz přidává funkci, kterou může YouTube závidět

Aplikace Stream.cz

Server Stream.cz od společnosti Seznam si spousta Čechů oblíbila. Tento portál nabízí spoustu videí vlastní tvorby a obsahem se nejvíce podobá televizi. Zatímco server YouTube je stále možné sledovat pouze s připojením k internetu (v případě oficiální aplikace), Stream.cz zavádí novou a velmi užitečnou funkci. Videa lze nyní stáhnout přímo do paměti zařízení a spustíte si je tak kdykoliv později bez nutnosti internetového připojení. To je oproti YouTube značná výhoda – ke stažení totiž stačí bez nadsázky jeden klik. V případě serveru od YouTube je stahování videí řešeno aplikacemi třetích stran, což je navíc v rozporu s podmínkami této služby.

Stažení videa do aplikace Stream.cz je velmi snadné – postačí v nejnovější verzi kliknout na ikonku obláčku s šipkou vedle videí, což spustí stahování. Limit stažených dat, kvalitu či nutnost připojení k Wi-Fi lze upravit v nastavení aplikace.

Aplikace Stream.cz - offline (1) Aplikace Stream.cz - offline (2) Aplikace Stream.cz - offline (3)

[appbox googleplay com.stream.cz.app]

zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (13)