Stopař je nová funkce, která obohatila Mapy.cz

Stopař Mapy cz

Mapy.cz spustily novou funkci, které říkají Stopař. V ní můžou výletníci, řidiči, cyklisté a fanoušci běhání rychle zaznamenat své kroky a následně je uschovat na pozdější měření.

Stopař měří každou vaši stopu

Stačí jeden klik a funkce Stopař spustí ukládání stop až do té doby, než ji v cíli zastavíte. Všechny informace jako vzdálenost, čas, průměrná rychlost a výškový profil, jdou v aplikaci uschovat pro pozdější použití. Vše se pak dá synchronizovat mezi telefonem a webovou stránkou, odkud je možné sdílet vaše stopy třeba na sociální sítě.

„Ať už cestujeme do zahraniční nebo na výlet do Jeseníků, scénář bývá vždycky podobný. Člověk se nejprve někde inspiruje, vybere trasu, spustí navigaci a po návratů domů o své cestě vypráví. A zatímco dříve si lidé vozili suvenýry na památku, dnes raději ukazujeme ušlé kilometry a seznam navštívených míst,“ uvádí Jakub Faifer, produktový manažer Mapy.cz

stopar_obrazek

Dodal také, že Stopař je funkce, která inspiruje vaše okolí a navíc dokáže uchovat vzpomínky a záznamy z absolvovaných cest. Novou funkci najdete vpravo dole když budete mít otevřenou mapu.Přu uložení se dá zvolit, jestli se jednalo o chůzi, běh, cyklojízdu anebo jízdu autem. Vše pak jde jednoduše sdílet na Facebook, Twitter i Google+.

[appbox googleplay cz.seznam.mapy]

Používáte Mapy.cz od Seznamu?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

ikona

SvětAndroida doporučuje: 6 navigací a map

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
21 min. uložit na později

Komentáře (7)