Nová Star Wars střílečka ještě nevyšla. Hrát už ji ale můžete dnes

star wars strilecka

Nová Star Wars střílečka s podtitulem Rivals byla spuštěna pro Austrálii a Nový Zéland již v červnu 2017. Poté ale bylo pro zbytek světa ticho, a to až do těchto dnů. Včera se oznámila předběžná registrace, což znamená, že oficiální vydání se blíží. Pokud ale chcete hrát Star Wars Rival již dnes, tak máme řešení.

Novinku Star Wars Rivals můžete hrát ještě před vydáním

Ptáte se, jak se dostat k nové Star Wars hře ještě před jejím vydáním? Stačí kliknout na odkaz ZDE a přihlásit se vaším Google účtem k testování. Po přihlášení stačí několik minut počkat a na Google se vám změní tlačítko z “předběžné registrace” na “instalovat”.

Star Wars: Rivals | App Preview Video

Star Wars: Rivals | App Preview Video

Pokud se tedy do hraní pustíte již dnes, tak vás ve hře čekají souboje známých dvojic, proto i název Rivals. Můžete se těšit třeba na Darth Vadera proti Luke Skywalkerovi, mezi postavami se objevuje většina známých hrdinů ze světa Star Wars, a to i třeba Jyn Erso.

Jde o střílečku, která se točí hlavně kolem krytí. Hrají ji dva hráči proti sobě, každý ovládá jednu postavu. Do zápasu jdete se třemi různými hrdiny, mezi nimi můžete přepínat. V týmu se také objevují klasičtí vojáci, které ale neovládáte. Hra bude i po oficiálním vydání zdarma, musí se ale počítat s dodatečnými nákupy za reálné peníze, které budou platící hráče zvýhodňovat.

[appbox googleplay com.disney.hammer_goo]

Láká vás tato nová Star Wars střílečka?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Slovo-Mistr

Slovo Mistr: další návyková hra se slovy

Hry Karel Kilián Karel Kilián
3 min. uložit na později
poznej

Poznej slovo – Český hlavolam ve stylu PixWords

Hry Jan Tipmann Jan Tipmann
3 min. uložit na později

Komentáře (3)