Star Wars: Jedna fráze v Googlu a úžasný easter egg je na světě

Star Wars easter egg – náhleďák

Nová epizoda The Force Awakens se pomalu blíží, ale stále zbývají do premiéry týdny. V úterý jsme psali o možnosti nastavit si témata v Googlu podle vašich preferencí stran síly. Dnes tu máme něco pro každého fanouška Star Wars. Google se totiž chytil Star Wars mánie pevně a přichystal si pro nás další drobné překvápko. No a jak znáte Google, jeho překvápka stojí za to.

Star Wars v easter eggu vyhledávače

Pokud stejně jako my patříte k fanouškům filmové série, neváhejte a zaskočte na domovskou stránku vyhledávače Google. Klikněte do vyhledávacího políčka a napište legendární frázi “a long time ago in a galaxy far far away”.

Star Wars easter egg - hledaná fráze

 

Následovat bude seznam výsledků v podobě, jakou známe v úvodních titulcích filmů Star Wars, které vždy zasvěcují diváka do děje té oné epizody.

A co je na tom všem nejlepší? Zatímco většina takových žertů a easter eggů je určená pro jeden typ zařízení, toto povedené “velikonocční vajíčko” funguje i na mobilu (testováno v aplikaci Google, možná lze i v prohlížeči).

Zdroj: AA

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (11)