Stahujte Zoner Photo Studio pro Android!

unnamed (19)

Pro mnoho uživatelů je Zoner Photo Studio synonymem pro úpravu fotografií. Tento program s bohatou a dlouhou historií se konečně podíval i na zařízení s operačním systémem Android. Cílem je přinést uživatelům komplexní, přesto však uživatelský přívětivý software pro editaci obrázků z nejrůznějších zdrojů.

unnamed (4) unnamed (5)

Jak uvádí Jan Kupčík, produktový manažer ZONER software a.s.: “Fotoaplikací je na trhu celá řada, náš cíl je poskytnout jednu komplexní, která by řešila většinu potřeb běžného fotografa. V našem programu můžete fotky samozřejmě prohlížet, upravovat či sdílet, ale také přehledně organizovat v rámci více uložišť. Zoner Photo Studio je jednoduché na používání, bez reklam a zcela zdarma.” Počítačovým uživatelům dobře známá aplikace nabízí podporu pro čtení EXIF dat z fotografií, úpravy expozice, světel, stínů, kontrastu, vyrovnání bílé a další užitečné funkce. Samotná společnost Zoner vnímá vydání této aplikace jako první krok na dlouhé cestě a mají v plánu Photo Studio dále rozvíjet podle ohlasu uživatelů.

unnamed (6) unnamed (7) unnamed (8)

Zoner Photo Studio je již od včerejška na Google Play, stažení je zdarma, avšak aplikace funguje pouze na Androidu 4.0 a vyšším.

 

Zoner Photo Studio – Edit & Go
ZONER, Inc.
Verze 1.0.1 (22. 5. 2013)
Velikost 774 kB
4.0+


Zdarma

Zdroj: Tisková zpráva

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (4)