Stáhněte si tapety z telefonu OnePlus One

one_plus_one_ico

Koncem dubna byl představen očekávaný a značně medializovaný telefon OnePlus One, nabízející zajímavý kompromis nízké ceny a vysokého výkonu (informovali jsme ve článku OnePlus One představen – nový král Androidu za bezkonkurenční cenu?). V podstatě by se dalo říci, že OnePlus One poskytuje výkon konkurující prvotřídním mobilům, jako jsou Samsung Galaxy S5 či HTC One M8, ovšem přibližně za poloviční cenu. Varianta se 16 GB interního úložiště přijde na pouhých 300 dolarů (v přepočtu bez daně a cla 6 050 Kč), 64GB verze je jen o 50 dolarů dražší (7 060 Kč) – i proto je OnePlus One zahraničními médii označován jako “zabiják vlajkových lodí”.

Telefon OnePlus One Telefon OnePlus One

Přístroj je dodáván s Full HD displejem na kterém se, kromě dalších, může vyjímat jedna z několika tapet, dodaných výrobcem. Právě tyto tapety, vypreparované ze systémového dumpu, se nyní objevily ke stažení na webu a vy si je nyní můžete stáhnout v 9,88 MB velkém balíčku. Celkem budete mít k dispozici 25 tapet, z toho šest v rozlišení 2160 x 1920 obrazových bodů, zbývajících devatenáct v 1080 x 1920 obrazových bodů.

V současné době je telefon nabízen jen vybraným uživatelům prostřednictvím pozvánek a na volném trhu bude k dispozici v červenci tohoto roku.

Zdroje: The Android Soul, DroidViews.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)